MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 (212.236) - Zkrutná tyč od 11/2012 do 12/2016, 1991 ccm, 155 kW, 211 hp, M 274.920, kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 324,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M12 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1485 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 52851 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 52850 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 54811HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 54810HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 016 035 0004 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| párová čísla výrobku | 016 035 0003 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 92 9695 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Šířka [mm] | 27,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 92 9694 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1216 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-1849 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,495 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-1848 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,403 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | V30-2393 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,403 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | V30-2392 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,321 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7555 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,341 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7554 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,539 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | kus |
| párová čísla výrobku | V30-7658 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030200 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 332 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost