MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.2 DI-D 4WD (GA8W) - Zkrutná tyč od 4/2013, 2268 ccm, 110 kW, 150 hp, 4N14, SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 264 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 50317 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 315 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 309 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Velikost závitu | Bush O12,2 mm |
| Rozměr závitu 1 | Bush O12,2 mm |
Dostupnost