ABARTH 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) - Zkrutná tyč od 5/2008, 1368 ccm, 99 kW, 135 hp, 312 A1.000, Kabriolet
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 325 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost