KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi - Zkrutná tyč od 1/2010 do 6/2015, 2199 ccm, 143 kW, 194 hp, D4HB, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050618 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050617 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10X1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10X1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Kód motoru | D4HB |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Vnější závit [mm] | M 10 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,252 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | KI-LS-8934 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | KI-LS-8933 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Sedona |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 322 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,549 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L18634 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Sedona |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 322 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,549 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L18633 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Sedona |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,291 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 548404D000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3638 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 548304D000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3637 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 845046 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 845045 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 72,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4970321 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4960321 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost