BMW 3 kupé (E36) 325 i - Zkrutná tyč od 10/1991 do 2/1995, 2494 ccm, 141 kW, 192 hp, M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2), kupé
| Rok výroby od | 11/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Velikost závitu | MM10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 66 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260143 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 448510 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 133 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 67 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 239 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 238 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost