OPEL ASCONA C Šikmá zadní část (J82) 1.6 i Cat (F68, M68) - Zkrutná tyč od 9/1986 do 8/1988, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, C 16 LZ, C 16 NZ, Šikmá zadní část
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost