KIA PICANTO II (TA) 1.2 - Zkrutná tyč od 9/2011 do 3/2017, 1248 ccm, 63 kW, 85 hp, G4LA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 216 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 51135 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 216 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 51134 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 216 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost