DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V - Zkrutná tyč od 6/1997 do 12/2002, 1998 ccm, 98 kW, 133 hp, X 20 SED, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 31100 01 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Typ vozidla | Leganza |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L21603 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Typ vozidla | Leganza |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1210> , CAYB |
|---|---|
| pro OE číslo | 96207628 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96225858 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3532 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96225859 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3530 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS1816S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS1815S |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 21604 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 21603 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5115004 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5115003 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49296 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49295 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 49406HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 49405HPS |
Dostupnost