ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) - Zkrutná tyč od 5/1998 do 4/2005, 1996 ccm, 148 kW, 202 hp, AR 16202, Kabriolet
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 116 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| druh závitu | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 228 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60614514 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tyč/vzpěra | pro spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost