Všechny vozy - Zkrutná tyč
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38186 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 338 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38185 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 20 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 121 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 180 mm |
| Velikost závitu | M12x1,75 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38730 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 180 mm |
| Velikost závitu | M12x1,75 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38729 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Velikost závitu | M12x1,75 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38826 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Velikost závitu | M12x1,75 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38825 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 38882 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 43529 01 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 43530 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | 38930 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 268 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost