Všechny vozy - Zkrutná tyč
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28540 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 108 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28539 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28542 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28541 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,450 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28544 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,440 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28543 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,230 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28546 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,280 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28548 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28547 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28550 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 103 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28549 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 99 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,196 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28552 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 55 mm |
| Délka [mm] | 99 mm |
| Šířka [mm] | 107 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,220 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28551 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 348 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 98 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28559 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 98 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,232 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28558 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 102 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,234 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28561 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28563 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADH28562 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost