MAZDA B-SERIE valník/podvozek (UF) 2.0 - Náboj kola od 5/1985 do 7/1988, 1998 ccm, 62 kW, 84 hp, FE (8V), valník/podvozek
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Šířka 1 [mm] | 18,3 mm |
| Šířka 2 [mm] | 16,3 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65,1 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 34,9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 10 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 516114 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 516435 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,74 kg |
| Šířka 1 [mm] | 19 mm |
| Šířka 2 [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 516436 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Šířka 1 [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 516113 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 516114 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Výška 1 [mm] | 15,24 mm |
| Výška 2 [mm] | 17,5 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Výška 1 [mm] | 19,75 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Šířka 1 [mm] | 19,8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 516436 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 516113 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Šířka 2 [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 516435 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Šířka 1 [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 18 mm |
| Šířka 2 [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 516114 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 516435 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
| Šířka 1 [mm] | 18,3 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 34,9 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost