TOYOTA STARLET (_P7_) 1.5 D (NP70L, NP70R) - Náboj kola od 12/1986 do 12/1989, 1453 ccm, 40 kW, 54 hp, 1N, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,81 kg |
| Šířka 1 [mm] | 33 mm |
| Šířka 2 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 15 mm |
| Šířka 2 [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9420000 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68,00 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 14,60 mm |
| Šířka 2 [mm] | 15,00 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50,25 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 40,00 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 29,00 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 22,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Šířka 1 [mm] | 33 mm |
| Šířka 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka 1 [mm] | 30 mm |
| Šířka 2 [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Šířka 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14,6 mm |
| Šířka [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Šířka 2 [mm] | 13,8 mm |
| Šířka 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Výška 1 [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Výška 1 [mm] | 13,843 mm |
| Výška 2 [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 39,9 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 15,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Šířka 1 [mm] | 14,5 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 14,6 mm |
| Šířka 2 [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 39,9 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Šířka 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost