FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 65 1.7 TD - Náboj kola od 1/1997 do 5/2001, 1698 ccm, 46 kW, 63 hp, 146 D7.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| vnitřní průměr [mm] | 37,00 mm |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 37,00 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 62,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,71 kg |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,53 kg |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 98 mm |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,04 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 63,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 37,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 39,70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,00 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 36,90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,00 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Počet zubů | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost