ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXQ1B) - Náboj kola od 5/2009 do 11/2011, 1956 ccm, 120 kW, 163 hp, 844 A2.000, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 76 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 135 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 65 Nm |
| Šířka 1 [mm] | 81,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 2,91 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,011 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet děr | 5 |
| Šířka 1 [mm] | 76 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 135 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,664 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet děr | 5 |
| Šířka 1 [mm] | 81,8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 135 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce | 4106856 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 135 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Počet děr | 5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 65 Nm |
| Šířka 1 [mm] | 81,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 135 mm |
Dostupnost