CITROËN BX Break (XB-_) 19 - Ložisko kola od 1/1987 do 1/1992, 1905 ccm, 76 kW, 103 hp, D2A (XU92C), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 325 Nm |
| Šířka 1 [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,88 kg |
| Šířka 1 [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Počet děr | 4 |
| Šířka 1 [mm] | 58 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 129 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Hmotnost [kg] | 2,42 kg |
| počet zubů, ABS kroužek | 90 |
| Výška 1 [mm] | 58 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 129 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Hmotnost [kg] | 2,64 kg |
| Velikost závitu | M12 x 1.25 |
| Výška 1 [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 129 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Počet zubů | 25 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 67 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez výškově stavitelného podvozku |
| Vnější průměr 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet děr | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 90 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
| Výška 1 [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Výška 1 [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 1,84 kg |
| Výška 1 [mm] | 58 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 1,52 kg |
| Výška 1 [mm] | 58,3 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 129 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| pro OE číslo | 3701,54 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,0719 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| počet děr | 4 |
| Průměr příruby [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,78 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru ABS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost