RENAULT CLIO V (B7_) 1.6 E-TECH 140 (B7MU) - Ložisko kola od 3/2020, 1598 ccm, 103 kW, 140 hp, H4M 632, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Výška 1 [mm] | 37 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 273 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 51 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| Centrovací průměr [mm] | 61,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Číslo technické informace | 61464 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 237 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| Centrovací průměr [mm] | 61,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Číslo technické informace | 61465 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 40 21 081 42R |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,883 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nápravovým kloboučkem |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 273 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 51 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| Centrovací průměr [mm] | 61,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 237 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| Centrovací průměr [mm] | 61,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 51 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 61 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 50,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr | 4 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 260 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 50,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr | 4 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 39 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 45,8 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 61,1 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,2 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 45,8 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 61,1 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,2 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Počet zubů | 25 |
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 132,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost