FIAT DUCATO Krabice (250_) E-Ducato (250DPE) - Ložisko kola od 12/2020 do 10/2023, ccm, 90 kW, 122 hp, 46350679, Krabice
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tloušťka/síla [mm] | 94 mm |
| Šířka [mm] | 94 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,625 kg |
| Hmotnost [kg] | 4,031 kg |
| Hmotnost [kg] | 4,22 kg |
| Hmotnost [kg] | 4,67 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| počet zubů, ABS kroužek | 96 |
| Výška 1 [mm] | 94,54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143,2 mm |
| Počet děr | 5 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 118 mm |
| Průměr příruby [mm] | 143 mm |
| Průměr příruby [mm] | 143,2 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
| Šířka 1 [mm] | 103 mm |
| Šířka 1 [mm] | 60 mm |
| Šířka 1 [mm] | 93,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo technické informace | 22185z |
| Vnější průměr 1 [mm] | 143 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 143,2 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 143,2 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 42 mm |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| verze | One |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 93 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 130 mm |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 156 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,231 kg |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 130 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Velikost závitu | M16X1,5 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 35 |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Počet děr | 5 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,49 kg |
| Výška 1 [mm] | 94 mm |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 160 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,67 kg |
| Výška 1 [mm] | 94,54 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 143 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 93 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 130 mm |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 156 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 130 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Vnější průměr [mm] | 143,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Profil náboje | GHIERA MAGNETICA |
| Výška [mm] | 94 mm |
| váha [g] | 3580 g |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 35 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 103,4 mm |
| Průměr bubnu [mm] | 80 mm |
| Počet děr | 5 |
| váha [g] | 3110 g |
| Průměr příruby [mm] | 156 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 78 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 16X1,5 mm |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 55 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 50 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Podvozek | 003 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost