MG MG TF 120 - Ložisko kola od 3/2002 do 12/2009, 1796 ccm, 88 kW, 120 hp, 18 K4F, Kabriolet
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FRONT LR+FR |
|---|---|
| pro OE číslo | RFM000050 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 68 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,00 mm |
| Šířka 1 [mm] | 37,00 mm |
Dostupnost