VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion - Ložisko kola od 11/2005 do 11/2008, 3189 ccm, 184 kW, 250 hp, BUB, CBRA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,12 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 27,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 136 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 84,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,57 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 27,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0498621 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Šířka [mm] | 84 mm |
| Průměr příruby [mm] | 136 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 136 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-5W572545 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,765 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Počet děr | 3 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 68,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,366 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 137 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 136 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 3 -díra |
| Šířka [mm] | 84 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Šířka [mm] | 84,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 29,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnější průměr 1 [mm] | 136 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 80 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7-066 500 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro rozměr pneu | 15'' |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 7-066 501 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Šířka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost