PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDi - Ložisko kola od 3/2001 do 9/2004, 1997 ccm, 79 kW, 107 hp, RHS (DW10ATED), limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 78,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 27,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129,5 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 8,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 77,75 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81,6 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 96 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným magnetickým senzorovým kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 39 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Šířka [mm] | 8,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 77,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81,6 mm |
| Klíč na šrouby | magnetický |
Dostupnost
| Typ vozidla | Generation 1 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 78,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 27,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129,5 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| Typ vozidla | Generation 1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Šířka [mm] | 59 mm |
| Průměr příruby [mm] | 128 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84,1 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Počet zubů | 28 |
| Velikost závitu | M12X1,25 |
| Vnější průměr [mm] | 129,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 128 mm |
| Počet děr | 5 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 128 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet upevňovacích otvorů | 5 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Generation 1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 128 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr | 5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 48 pólová |
| Šířka 1 [mm] | 59 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Hmotnost [kg] | 2,83 kg |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Výška 1 [mm] | 59 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným ložiskem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Generation 1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Počet zubů | 28 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 78,6 mm |
| Výška [mm] | 78 mm |
| Výška [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Průměr bubnu [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 28 |
| Výška 1 [mm] | 78 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 129,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 130 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| váha [g] | 1950 g |
| Průměr příruby [mm] | 129,5 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 45 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 129 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 129,5 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 12X1,25 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 12X1,25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 108 mm |
| Počet zubů vstupního hřídele | 28 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 45 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 40 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Počet zubů | 28 |
| Velikost závitu | M12X1,25 |
| Vnější průměr [mm] | 129,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Počet zubů | 28 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 78,6 mm |
| Výška [mm] | 78 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Průměr bubnu [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Výška 1 [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 130 mm |
| Počet děr | 5 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| váha [g] | 1950 g |
| Průměr příruby [mm] | 129,5 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 129 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 12X1,25 mm |
| Počet zubů vstupního hřídele | 28 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 45 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 40 |
Dostupnost