CITROËN BX (XB-_) 19 D - Ložisko kola od 9/1983 do 9/1993, 1905 ccm, 47 kW, 64 hp, 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9A), Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 09/84> |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1984 |
| pro OE číslo | 335016 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 82 mm |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Šířka [mm] | 36,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,890 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,913 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,944 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Výška 1 [mm] | 36 mm |
| jen ve spojení s | BHN205 |
| jen ve spojení s | BHN206 |
| jen ve spojení s | FHN205 |
| jen ve spojení s | FHN206 |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 325 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Šířka 1 [mm] | 0,00 mm |
| Šířka 1 [mm] | 36 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Rozměr závitu 1 | M24 X 1.5 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42 mm |
| Číslo produkce | 4105920 |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost