ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI - Ložisko kola od 12/1990 do 12/1993, 1996 ccm, 75 kW, 102 hp, 20 H, kombi
| Číslo podvozku (VIN) od | 256886 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 245 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 48 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 89 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 95,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 9,00 mm |
| Šířka 2 [mm] | 8,50 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56,00 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47,00 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27,00 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 16,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68,00 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 89 mm |
| Počet děr | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 48 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 89 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 462776 / 464731 |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 38,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14,25 mm |
| Šířka [mm] | 21,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 12,5 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Šířka 2 [mm] | 8,5 mm |
| Šířka 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 256886 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 462776 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,69 kg |
| Výška 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Výška 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost