ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI - Ložisko kola od 12/1990 do 12/1993, 1996 ccm, 75 kW, 102 hp, 20 H, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Výška 1 [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 66 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Výška 1 [mm] | 12,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 48 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 95,3 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 256886 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 463106 |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 13 mm |
| Šířka 2 [mm] | 12,4 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 256886 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 462776 |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Šířka 1 [mm] | 13 mm |
| Šířka 2 [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Hmotnost [kg] | 5,84 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 245 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 48 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 89 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 95,3 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr náboje kola 2 [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Šířka 2 [mm] | 9,4 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 256886 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 463106 |
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 12,4 mm |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr | 4 |
| Šířka třecích ploch [mm] | 47,4 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1991 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 269012 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| jen ve spojení s | BHN201 |
| jen ve spojení s | FHN201 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Šířka 2 [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 66 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 66 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | BHN208 |
| jen ve spojení s | FHN208 |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Šířka 1 [mm] | 12,5 mm |
| Šířka 2 [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
Dostupnost