IVECO DAILY II autobus A 45-12 (94179211, 94179231, 94179311, 94179317,... - Ložisko kola od 6/1990 do 4/1996, 2499 ccm, 85 kW, 116 hp, 8140.47, 8140.47S, autobus
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 25,0 mm |
| Šířka 2 [mm] | 32,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62,0 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 80,0 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30,0 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 61 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 122 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 95 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 122 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 95 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| kód ložiska | 33206 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
| zohlednit rozměry | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,22 kg |
| Šířka 1 [mm] | 32 mm |
| Šířka 2 [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| pro OE číslo | 4321000Q0B |
| pro OE číslo | 4421076 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 60,00 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,440 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,54 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 90,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Osazení pneumatikami | pro osazení nápravy s jedním kolem na každé straně n |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
| Šířka 1 [mm] | 60 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru ABS |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Výška 1 [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Výška 1 [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Výška 1 [mm] | 23 mm |
| Výška 2 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 95 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 61 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 122 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 95 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 122 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 95 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Ložisko a náboj kola integrovány |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Šířka [mm] | 24,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Šířka 2 [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 32 mm |
| Šířka 2 [mm] | 24,2 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 95 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 90 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 007 981 0405 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
Dostupnost