RENAULT TRUCKS MASCOTT valník/podvozek 110 - Ložisko kola od 1/1999 do 6/2004, 2800 ccm, 78 kW, 106 hp, 8140.43.B.3586, 8140.43.B.3588, 8140.43.C.2586, valník/podvozek
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Provedení nápravy | 569.06 |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,378 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Utahovací moment [Nm] | 360 Nm |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 84 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 24,75 mm |
| Výška 2 [mm] | 23 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 90 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 50 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 49,00 mm |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 48,00 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 45,00 mm |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 48,00 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 45,00 mm |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 48,00 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 49,00 mm |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 48,00 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Provedení nápravy | 569.06 |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,551 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Provedení nápravy | 669.10 |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,580 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 4,2 mm |
| Šířka [mm] | 8,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| kód ložiska | 33206 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Provedení ložiska | Valivé kuželové ložisko |
| zohlednit rozměry | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Utahovací moment [Nm] | 480 Nm |
| Šířka 1 [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 84 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 84 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 49 mm |
| verze | Four |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Šířka [mm] | 27,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75,5 mm |
| Šířka 1 [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 75 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Provedení nápravy | 569/06 |
| Náprava | hnací náprava |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Šířka 1 [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Provedení nápravy | 669.10 |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,580 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
| Šířka 2 [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 95 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 60 mm |
Dostupnost