AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro - Ložisko kola od 6/1994 do 10/1997, 2598 ccm, 110 kW, 150 hp, ABC, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 43 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 43 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,76 kg |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,86 kg |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 112 mm |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,87 kg |
| Kruhový vývrt O 1 [mm] | 112 mm |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 43 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 443498625F |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Šířka [mm] | 36,0 mm |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,944 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 43 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 37,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 42,80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82,00 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Počet zubů | 38 |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Počet zubů | 38 |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet zubů | 45 |
| Šířka [mm] | 8,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 42,8 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 43 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 43 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost