BMW 5 Touring (E39) 520 i - Ložisko kola od 3/1997 do 8/2001, 1990 ccm, 110 kW, 150 hp, M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4), kombi
| Šířka 1 [mm] | 15,5 mm |
|---|---|
| Šířka 2 [mm] | 17,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 45,2 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Šířka [mm] | 83 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Průměr příruby [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Šířka 2 [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Hmotnost [kg] | 3,86 kg |
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| Šířka 1 [mm] | 78,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Velikost závitu | M10 x 1.0 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Šířka 1 [mm] | 41 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 100 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Velikost závitu | M10X1,0 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Velikost závitu | M10X1,0 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
| verze | One |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1093427 |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1093427 |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| verze | One |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Počet zubů | 30 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,73 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Počet děr | 4 |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,69 kg |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Počet děr | 5 |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| Počet zubů | 30 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 41 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
Dostupnost