TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) - Ložisko kola od 5/1997 do 9/1999, 1332 ccm, 63 kW, 86 hp, 4E-FE, Šikmá zadní část
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Velikost závitu | 10,5 |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Velikost závitu | 10,5 |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
| verze | One |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Vnější průměr [mm] | 125 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 125 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 125 mm |
Dostupnost
| Šířka 1 [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 74 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Počet děr | 4 |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,02 kg |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Počet děr | 4 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | JT*************** |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 65 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
| Vnější průměr [mm] | 235 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 55 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 235 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 56 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 65 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| Centrovací průměr [mm] | 55 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 14,5 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 235,0 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 56,0 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 65,4 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100,0 mm |
| Průměr uložení [mm] | 55,0 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200,0 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3833 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 235 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 55 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 65,4 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 55 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | -ABS |
|---|---|
| pro OE číslo | 4241012090 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| vnitřní průměr [mm] | 28,00 mm |
| Šířka 1 [mm] | 52,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru ABS |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Průměr příruby [mm] | 140 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 56 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 65,4 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9420000 |
Dostupnost