RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Ložisko kola od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | -ABS |
|---|---|
| pro OE číslo | 7701204667 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| vnitřní průměr [mm] | 25,00 mm |
| Šířka 1 [mm] | 74,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru ABS |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >06/98 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
| pro OE číslo | 7701205780 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 40,00 mm |
| Šířka 1 [mm] | 38,00 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Šířka [mm] | 39,7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84,1 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet děr | 4 |
| Utahovací moment [Nm] | 175 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 44 pólová |
| Šířka 1 [mm] | 73 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Vnější průměr 1 [mm] | 132 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 7,2 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| vnitřní průměr [mm] | 74,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 74,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 132,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Šířka [mm] | 80,6 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 132,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASB |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 274 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,74 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 208 335 |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 1,4529 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 11,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,092 kg |
| počet zubů, ABS kroužek | 26 |
| vnitřní průměr [mm] | 67,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 44 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Vnější průměr [mm] | 132,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24,65 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | kotoučová brzda |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost