OPEL MOVANO A Krabice (X70) 2.8 DTI (FD) - Podpora-/ Kloub od 1/1999 do 10/2001, 2799 ccm, 84 kW, 114 hp, S9W 700, S9W 702, Krabice
| pro OE číslo | 7700312851 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 22mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | VN1J************* |
| Číslo produkce od | B794054 |
| Počet míst k sezení | 6 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,440 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | J023003 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | BB35302 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| párová čísla výrobku | VKDS 316006 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | J023003 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 316007 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 316008 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 316009 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 49,6 mm |
| Šířka [mm] | 49,6 mm |
| Výška [mm] | 76 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 22mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 105 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 45,3 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | B784591 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 49,6 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Způsob montáže | lisovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 45,4 mm |
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Způsob montáže | lisovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost