RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75 - Podpora-/ Kloub od 9/2010, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 802, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 0,49 g |
| párová čísla výrobku | MSA025160 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 0,49 g |
| párová čísla výrobku | MSA025159 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 27-20718 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 27-20717 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,525 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr závitu 1 | 20 |
| max.delka [mm] | 84 mm |
| párová čísla výrobku | R-755 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,414 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr závitu 1 | 20 |
| max.delka [mm] | 84 mm |
| párová čísla výrobku | R-754 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
| párová čísla výrobku | 50637 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
| párová čísla výrobku | 50636 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr čepu [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 66 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 20mm |
| Celková délka [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 82 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 20mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 82 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 20mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | 233-03-506 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | 233-03-505 |
Dostupnost