AUDI 80 B3 limuzína (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V - Podpora-/ Kloub od 3/1990 do 9/1991, 1984 ccm, 101 kW, 137 hp, 6A, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-373598 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| párová čísla výrobku | 37581 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-373599 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| jen ve spojení s | 2 x M10 |
| párová čísla výrobku | 37585 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| párová čísla výrobku | 49400671 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-373 598 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| párová čísla výrobku | 49400052 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| párová čísla výrobku | 49395976 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-373 599 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| párová čísla výrobku | 49400814 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-373 599 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| párová čísla výrobku | 49400730 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8A*N*200000 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32 78 0010 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-373599 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Rozměr kužele [mm] | 19 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| párová čísla výrobku | 825 0287 10 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89...J...373599 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Průměr čepu [mm] | 19 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| párová čísla výrobku | 825 0284 10 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89...J...373599 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Průměr čepu [mm] | 19 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| párová čísla výrobku | 825 0289 10 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89...J...373599 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Průměr čepu [mm] | 19 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| párová čísla výrobku | 825 0288 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Hmotnost [kg] | 0,456 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| párová čísla výrobku | 220018 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-373599 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| párová čísla výrobku | 104 313 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-373599 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| párová čísla výrobku | 104 311 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,604 kg |
| Vnější průměr 2 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| párová čísla výrobku | 10035 04 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Tloušťka/síla [mm] | 19 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s oválnými přírubovými otvory |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | 10041 02 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rotujícími přírubovými otvory |
| párová čísla výrobku | 10020 04 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s oválnými přírubovými otvory |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | 10028 03 |
Dostupnost