CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.5 BlueHDi 120 (2CYHXX) - Podpora-/ Kloub od 8/2018, 1499 ccm, 88 kW, 120 hp, YHX (DV5RC), SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,569 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| váha [g] | 550 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 3640.77 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 18 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| verze | Fitting Kit |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 63,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Průměr díry [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 64 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 0,5 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,56 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 550 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 9809338480 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost