KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ - Podpora-/ Kloub od 3/2019 do 9/2022, 1598 ccm, 85 kW, 116 hp, D4FE, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | 18 |
| párová čísla výrobku | VKDS 815516 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 57030702 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 57030601 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr čepu [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr čepu [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| počet děr pro nýty | 3 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| verze | Fitting Kit |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| počet děr pro nýty | 3 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| verze | Fitting Kit |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 27-25443 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 27-25442 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 27-26095 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 27-26094 |
Dostupnost