MG MAESTRO 1600 - Podpora-/ Kloub od 3/1983 do 9/1984, 1598 ccm, 76 kW, 104 hp, 16 H, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) od | 242414 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| párová čísla výrobku | QSJ1020S |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 242414 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| párová čísla výrobku | QSJ1019S |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 242414 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 125,3 mm |
| Šířka [mm] | 66,6 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 17mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | Vin 242415 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 119 mm |
| Šířka [mm] | 65 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 17mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | Vin 242415 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 119 mm |
| Šířka [mm] | 65 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 17mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 242415 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 86,2 mm |
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| párová čísla výrobku | RO-BJ-3564 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 242415 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 86,2 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| párová čísla výrobku | RO-BJ-3563 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 242414 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| verze | Fitting Kit |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 242415 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 86,2 mm |
| Průměr díry [mm] | 17 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1,5 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 242415 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 86,2 mm |
| Průměr díry [mm] | 17 mm |
Dostupnost