TOYOTA STARLET (_P8_) 1.5 D (NP80_, NP80) - Podpora-/ Kloub od 12/1989 do 3/1996, 1453 ccm, 40 kW, 54 hp, 1N, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 13,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | MSA025507 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 13,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 16,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | MSA025461 |
Dostupnost