HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi - Podpora-/ Kloub od 4/2001 do 7/2008, 1991 ccm, 83 kW, 113 hp, D4EA, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| celková výška [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 545033BA00 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,818 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 13 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Průměr díry [mm] | 43 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,38295 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 42,75 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 42,8 mm |
| Šířka [mm] | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Materiál | železo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,970 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 04/04> |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2004 |
| pro OE číslo | 545303A200 |
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Průměr díry [mm] | 43,0 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 20,0 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | 20 |
| párová čísla výrobku | VKDS 815029 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2004 |
| Konstrukční rok do | 02/2004 |
| jen ve spojení s | 54502-3A201 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M12 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 RHT M mm |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Průměr čepu [mm] | 20 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2004 |
|---|---|
| jen ve spojení s | 54502-3A100 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 42,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
Dostupnost