SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.2 TiD - Podpora-/ Kloub od 3/2002 do 12/2009, 2171 ccm, 88 kW, 120 hp, D223L, kombi
| Rok výroby od | 06/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,700 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >12/01 |
|---|---|
| pro OE číslo | 93185278 |
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Rozměr kužele [mm] | 18,0 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 10,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Počet děr | 3 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2002 |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45,3 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,445 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Tloušťka/síla [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,569 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 77 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost