MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Podpora-/ Kloub od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46,3 mm |
| váha [g] | 0,45 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 46 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 512 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední náprava dole |
Dostupnost