FORD RANGER (ET) 3.0 TDCi - Podpora-/ Kloub od 5/2006 do 7/2012, 2953 ccm, 115 kW, 156 hp, MD30DITC, pick-up
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Počet děr | 4 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyšším uložením podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 59 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| počet děr | 4 |
| Vnější závit [mm] | M16 x 1,50 RHT M mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 11,3 mm |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 19,5 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr kužele [mm] | 13 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 13,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon zadních kol |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | F87Z3050BA |
| Délka [mm] | 98 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M16 x 1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 44,5 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Rozměr závitu 1 | M16X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 13,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| pro OE číslo | UR58-34-550 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M16X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,821 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| počet děr pro nýty | 3 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M8x1.25 |
| verze | Fitting Kit |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| celková výška [mm] | 103 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,91 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Rozměr závitu 2 | M16x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Výška [mm] | 98 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
Dostupnost