HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Podpora-/ Kloub od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,82 kg |
| Velikost závitu | M14X2.0 |
| Rozměr kužele [mm] | 20,1 mm |
| Materiál | železo |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51220STKA01 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x2 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14X2R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M14x2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 20 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Materiál | ocel |
| váha [g] | 800 g |
| Délka 2 [mm] | 70,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Vnější závit 1 [mm] | M 12X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 14X2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 661 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 718 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 718 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Velikost závitu | M14x2,0 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Velikost závitu | M14x2 |
| Rozměr kužele [mm] | 17,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| počet děr pro nýty | 3 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M14x2 |
| verze | Fitting Kit |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| počet děr pro nýty | 3 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| verze | Fitting Kit |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| počet děr pro nýty | 3 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| verze | Fitting Kit |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost