FORD FOCUS III limuzína 1.6 Ti - Podpora-/ Kloub od 8/2011 do 2/2020, 1596 ccm, 63 kW, 85 hp, XTDA, XTDB, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | D110296 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,583 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | 220540 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,583 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | 220539 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | S080711 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,707 kg |
| Vnější průměr 2 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,707 kg |
| Vnější průměr 2 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Vnější průměr 2 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Vnější průměr 2 [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 10,5 mm |
| počet děr | 3 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Průměr čepu [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | 825 0385 10 |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 2173541 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 21 mm |
| párová čísla výrobku | 7576074 |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 2173539 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 21 mm |
| párová čísla výrobku | 7576073 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| párová čísla výrobku | 304 506 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,750 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | L16596 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,750 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | L16595 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | MC BM |
|---|---|
| pro OE číslo | BV613A424AAD |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 21,0 mm |
| párová čísla výrobku | DSS3045 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | MC BM |
|---|---|
| pro OE číslo | BV613A423AAD |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 21,0 mm |
| párová čísla výrobku | DSS3044 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | QSJ3645S |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| párová čísla výrobku | QSJ3644S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 57029402 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 57029301 |
Dostupnost