HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 i VTi (EG2) - Podpora-/ Kloub od 3/1992 do 12/1998, 1595 ccm, 118 kW, 160 hp, B16A2, B16A3, targa
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| jen ve spojení s | Circlip |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | R10081 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | 12 x 1,25 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,2 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 71 mm |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 83 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr kužele [mm] | 12,8 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14,2 mm |
| Vnější závit [mm] | 35.2 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost