FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.7 TD - Podpora-/ Kloub od 2/1993 do 8/1996, 2663 ccm, 74 kW, 100 hp, TD27, SUV
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16,1 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 83 mm |
| Výška [mm] | 83 mm |
| Velikost závitu | M18X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 22,1 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,734 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,1 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 220183 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,346 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 220543 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,900 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16,0 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18x1,50 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,50 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 15,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,50 RHT M mm |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Vnější závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M18x1,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost