CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 LPG (SH8FN0) - Podpora-/ Kloub od 9/2010 do 11/2015, 1397 ccm, 70 kW, 95 hp, 8FN (EP3), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 365 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 37472 01 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 37472 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18mm |
| Celková délka [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Pinch Bolt 18mm |
| Celková délka [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost