LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 - Podpora-/ Kloub od 7/2012 do 12/2018, 2993 ccm, 183 kW, 249 hp, 306DT(TDV6), uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,765 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 45,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Vnější průměr [mm] | 42,35 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Velikost závitu | M16 x 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,577 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 57,5 mm |
| Šířka [mm] | 57,5 mm |
| Výška [mm] | 91 mm |
| Velikost závitu | M12x1.75 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | vnější |
| Velikost závitu | M16x2,0 |
| Rozměr kužele [mm] | 26 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Průměr v mm | 45 mm |
| Vnější závit [mm] | 16 X 1,75 mm |
| celková výška [mm] | 122 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| Typ vozidla | Discovery |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,378 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| Typ vozidla | Discovery |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,790 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| Typ vozidla | Discovery |
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,420 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | RBK500170 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
Dostupnost
| pro OE číslo | RBK500280 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vnější závit [mm] | M12x 1,75 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 13,8 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 17,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Vnější závit [mm] | M16x 2 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 20,5 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 26,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,7 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 17,3 mm |
| Způsob montáže | uzpůsobeno pro stlačení |
Dostupnost