HONDA CIVIC IX limuzína (FB) 1.8 (FB2) - Podpora-/ Kloub od 2/2012 do 12/2016, 1798 ccm, 104 kW, 141 hp, R18Z1, R18Z4, limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 34 |
| Výška [mm] | 87 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Materiál | ocel |
| Počet děr | 1 |
| váha [g] | 550 g |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M 12X1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| jen ve spojení s | 3 x M12 |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,604 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 17 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
Dostupnost