IVECO DAILY V Krabice 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V - Podpora-/ Kloub od 9/2011 do 2/2014, 2998 ccm, 150 kW, 204 hp, F1CE3481D, Krabice
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Rozměr kužele [mm] | 21 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 23,2 mm |
| Vnější závit [mm] | 45.25 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr kužele [mm] | 21,6 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 24,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 48 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Rozměr závitu 1 | M18x1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ pružení | pro vozidla s odpružením torzní tyčí |
| číslo dílu | 2 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 48/53 mm |
| Průměr v mm | 54,2 mm |
| Délka [mm] | 122,7 mm |
| Délka [mm] | 57 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Výška [mm] | 122 mm |
| Výška [mm] | 123 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,69 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | 20x1 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 24 mm |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
| Rozměr závitu 1 | MM18X1.5 RHT |
| Rozměr závitu 2 | M18X1,5 |
| Rozměr závitu 2 | MM20X1.0 RHT |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 35347 01 |
| párová čísla výrobku | 220757 |
Dostupnost