NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD - Podpora-/ Kloub od 1/1990 do 12/1995, 2960 ccm, 109 kW, 148 hp, VG30E, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16,1 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,734 kg |
| Rozměr kužele [mm] | 16,1 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 220183 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,900 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >02/93 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| Rozměr kužele [mm] | 16,0 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >02/93 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava dole |
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M18x1,50 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,50 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| Rozměr kužele [mm] | 15,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet děr | 4 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,50 RHT M mm |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Rozměr kužele [mm] | 19,6 mm |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Vnější závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M18x1,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 64 mm |
| Výška [mm] | 86 mm |
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 18 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 67 mm |
| Výška [mm] | 105 mm |
| Velikost závitu | M18X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 22 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 19,5 mm |
| jen ve spojení s | 4 x M10 |
| Rozměr závitu 1 | MM18x1,5R |
Dostupnost